Янукович вважає, що краща Конституція та, яка виконується

Президент підкреслив, що будь-які зміни до Конституції повинні прийматися виключно законним способом. "І це головне", - наголосив Янукович.

Президент Віктор Янукович вважає кращою ту Конституцію, яка виконується. Про це він заявив в інтерв’ю провідним українським ЗМІ.

За словами президента, за 15 років, які країна живе за нинішньою Конституцією, можна зробити висновки і про доцільність її ухвалення, і про потребу внесення змін до Основного закону.

"За ці 15 років, які ми прожили, у нас була можливість зробити висновки, що ми правильно тоді прийняли, 15 років тому, що треба виправити, змінити. Тобто там є питання, над якими треба попрацювати", - зазначив глава держави.

Янукович підкреслив також, що будь-які зміни до Конституції повинні прийматися виключно законним способом. "І це головне", - наголосив президент.

Він також зауважив, що вважає важливішим удосконалення норм законодавства, які імплементують положення Конституції. Зокрема, на його думку, змін потребує законодавство у сфері прав людини, втілення в життя демократичних стандартів, тощо. Як приклад президент назвав Кримінальний процесуальний кодекс.

"Принцип, який сьогодні відсутній - рівнозначність сторін обвинувачення та захисту. Сьогодні - величезна перевага на стороні обвинувачення, а сторона захисту має на сьогодні набагато менше прав", - зазначив Янукович.

Нагадаємо, що 28 червня українці відзначають 15-річчя з дня ухвалення Конституції.

Президент привітав українців з 15-річчям з дня прийняття Конституції, побажавши їм миру, процвітання та добра.

Читайте також:

Янукович нагадав українцям, що Конституцію будуть міняти

Реформування Конституції відбудеться за півтора-два роки

Янукович провів з Путіним неформальну зустріч

ВідеоЯнукович вважає, що краща Конституція та, яка виконується

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: