Європа переконала Януковича, що  цього року Угоди про асоціацію не буде

У Єврокомісії заявили, що Угоди про асоціацію раніше 2011 року не буде. Віктор Янукович позицію Європи прийняв.

Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу та президент Віктор Янукович домовилися, що Угоду про асоціацію Європейський Союз та Україна не зможуть підписати раніше 2011 року.

Про це заявила у Брюсселі представник Єврокомісії Анжела Філоте.

"Було досягнуто домовленості між Януковичем та Баррозу під час їхньої останньої зустрічі, що найбільш рання вірогідна дата підписання – 2011 рік", - сказала вона.

Представник Єврокомісії зазначила, що дата підписання угоди повністю залежатиме від прогресу у переговорах між двома сторонами.

За її словами, йдеться переважно про "дуже складні технічні питання", що відносяться переважно до намірів створити глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі.

Філоте також сказала, що на саміті Україна-ЄС, який відбудеться 22 листопада у Брюсселі, сторони планують обговорити питання процесу переговорів про Угоду про асоціацію.

"Але ніякого підписання угоди не буде", - сказала представник Єврокомісії.

Нагадаємо, у Брюсселі 15 вересня пройшло пленарне засідання в рамках 16-го раунду переговорів між Україною та Євросоюзом щодо укладення Угоди про асоціацію.

Сторони продовжили обговорення неузгоджених положень розділів Угоди стосовно преамбули, політичного діалогу, юстиції, свободи і безпеки, а також інституційних, загальних та прикінцевих положень.

20 вересня глава АП Сергій Льовочкін сказав, що Угода про асоціацію між Євросоюзом та Україною може бути підписана вже до кінця цього року. За його словами, це може відбутись на саміті Україна-ЄС в листопаді.

Читайте також:

Україна та ЄС призначили доленосний саміт на 22 листопада

Янукович наказав підготувати безвізовий режим з ЄС до середини осені

ЄС: питання вступу України з області наукової фантастики

Уряд затвердив план інтеграції в Євросоюз

Для ЄС Янукович став несподіванкою

Янукович: через рік Україна матиме безвізовий режим з ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: