Ющенко знає, що перевиборів не буде і політреформу не скасують

Екс-президент заявив, що нема сьогодні механізму і інструменту, який скасувавав би рішення Конституційного суду щодо відміни політреформи-2004.

Лідер "Нашої України" Віктор Ющенко вважає, що з рішенням Конституційного суду щодо відміни політреформи-2004 вдіяти нічого не можна. Таку думку екс-президент озвучив в ефірі одного з каналів.

"Швидкого рішення в цій ситуації немає. Ми говоримо про систему кроків і дій, яка потребує дуже багато часу", - заявив Ющенко, коментуючи рішення КС від 1 жовтня.

На його переконання "нема сьогодні механізму і інструменту, який би сказав давайте ми щось чи в парламенті, чи з парламентом, щось таке зробимо, щоб наприклад скасувати цю дію".

"Її неможливо скасувати", - уточнив екс-президент.

"Привести до відповіді, яку ми бажаємо, можна лише в один спосіб: через систему виборів, формування влади і заходження у простір влади демократичних сил і нових політиків", - зазначив Ющенко.

Крім того, за його словами, вимога провести дострокові вибори є логічною. "Бо якщо влада прийняла і дала акцепт на зміни 2222, то далі треба робити, як пише Конституція", - уточнив він.

При цьому Ющенко зазначив: "Чи будуть ці вибори? Безумовно, ні".

"У цьому процесі головне не полеміка. А те що перед нашими очима іде правовий демонтаж", - заявив він.

Нагадаємо, партія "Наша Україна" закликала всіх громадян вийти на акції громадянського протесту через рішення про скасування політреформи 2004 року.

Усе про скасування конституційної реформи-2004 читайте тут.

Читайте також:

"Наша Україна" покликала людей виходити на майдани

Політична анатомія. Без тіла. Без шкіри. Без хребта?

Политическая реформа: похороны под аплодисменты

Опозиція вимагає звільнення Конституційного суду

Тимошенко назвала скасування політреформи початком ГКЧП

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: