З центру Луцька прогнали "сталіністів" (відео)

У центрі Луцька націоналісти прогнали комсомольців, які збирали пожертвування на відновлення пам'ятника Йосипу Сталіну в Запоріжжі.

У Луцьку націоналісти силою та емоціями прогнали з центральної площі міста комсомольців, які протягом останнього тижня збирали добровільні пожертвування на відновлення пам'ятника Йосипу Сталіну в Запоріжжі.

На громадську акцію "Геть комуну! Геть Сталіна!" у понеділок, 11 квітня, прийшло більше сотні людей – переважно молодь та люди похилого віку. Тримали націоналістичні та національні стяги.

Організованою групою націоналісти підійшли до намету прихильників Сталіна: наполегливо вимагали згорнути намет та піти геть з Театральної площі.

В гучномовець вигукували антикомуністичні гасла, скандували їх разом.

Спочатку пропонували розійтись мирно, але комсомольці не бажали і слухати опонентів. Відтак націоналісти поставили комуністів перед фактом – або ви йдете геть, або ми проженемо вас силоміць.

Тим часом близько десятка комуністів вперто відстоювали свої погляди: викрикували, що пам'ятнику Сталіна в Луцьку бути. Запевняли: "Комунізм житиме вічно!".

Так і не знайшовши спільної мови зі "сталіністами", націоналісти кількома ривками перетворили червоний намет на купу сміття: зірвали полотнище, зламали опори та дерев'яний столик, який стояв у наметі.

Під час сутички учасники акції зі сторони націоналістів кидали яйцями в опонентів.

Після того, як "сталінський" намет розтрощили, ті, хто раніше збирав гроші на пам'ятник Сталіна, склали рештки у автомобіль міліції, після чого авто поїхало з майдану.

Читайте також:

Російські комуністи пригрозили перекрити Україні газ за наругу над СРСР

У Москві вимагають ексгумації останків Сталіна

Націоналісти викинули "ворогів нації" Леніна та Сталіна на смітник

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: