З’їзд ультраправих на Майдані зірвала міліція

П'ять громадських організацій планували створити Соціал-націоналістичну асамблею.

Правоохоронці сьогодні не пустили до будівлі Федерації профспілок України в центрі Києва делегатів I-го Всеукраїнського соціал-націоналістичного з'їзду.

За словами командира організації "Патріот України" Андрія Білецького, п'ять громадських організацій націоналістичного напряму ("Рід", "Січ", "Воля", "Українська альтернатива" і "Патріот України") збиралися провести I Всеукраїнський соціал-націоналістичний з'їзд в Києві в суботу, на якому планувалося створити Соціал-націоналістичну асамблею.

За його словами, організатори з'їзду своєчасно подали заявку на проведення з'їзду і узгодили це питання з керівництвом Федерації профспілок України, в будівлі якої планувалося провести з'їзд. Проте, представники правоохоронних органів не пустили учасників з'їзду до будівлі ФПУ, яка розташована на Майдані незалежності.

Для проведення з'їзду прибуло 250 делегатів. Всього до складу організацій, що виступили ініціаторами з'їзду, входить близько 2 тис. людей, повідомляють організатори заходу. "Ми об'єднані в рамках дисциплінованої організації", - повідомив Білецький, відповідаючи на питання, чи є ці громадські організації воєнізованими.

В той же час, як відзначив командир "Патріота України", делегати з'їзду все одно мають намір провести з'їзд в будівлі ФПУ, як це було заплановано. "Ми туди потрапимо, хоча хотілося б зробити це спокійно", - наголосив він. В той же час, біля будівлі ФПУ чергували близько 200 представників правоохоронних органів.

Близько 100 соціал-націоналістів, одягнених у воєнізовану форму, вишикувалися в колону і влаштували суперечку з комуністами, яких тут було приблизно стільки ж.

З агітаційного автомобіля Компартії звучали пісні антифашистського змісту. У свою чергу, націоналісти скандували: "Комуняку - на гiляку", "Комуністи - пси, підібгайте хвости", а також співали націоналістичні пісні. Напроти них за оточенням з правоохоронців, близько 100 комуністів скандували: "Фашизм - геть!".

У столичній міліції наголошують, що інцидентів на Майдані незалежності сьогодні не було зафіксовано.

Читайте також:

Ющенку нагадали про 519 злочинів його підлеглих

Луценко нагадав німецькій поліції про Гітлер-югенд і 1945 рік

У Львові горів центральний ринок

Міноборони годував українську армію за завищеними цінами

ВідеоЗаворушення в центрі Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: