ЗМІ: Восени Янукович отримає повноваження Кучми

Не пізніше першої декади жовтня з'явиться рішення Конституційного суду про скасування політреформи 2004 року.

Рішення Конституційного суду про скасування політреформи 2004 року може з'явитися не пізніше першої декади жовтня, повідомило джерело в КС.

Як відомо, 252 депутати внесли в КС подання про конституційність закону № 2222 про внесення змін до Конституції, який був прийнятий у 2004 році. КС відкрив провадження за цим поданням.

У результаті прийняття цих змін була змінена форма правління з президентсько-парламентської на парламентсько-президентську, що істотно звузило повноваження президента.

За два дні до появи депутатського звернення головою Конституційного суду був обраний Анатолій Головін, "якого ще до голосування називали явним фаворитом Банковій".

"По-друге, суддею-доповідачем у "справі" про закон № 2222 призначили Сергія Вдовиченка. Обоє – уродженці Донбасу, обидва (за неофіційною, але абсолютно надійної інформації) з'явилися на вищих суддівських зборах з легкої руки регіоналів", - говориться в публікації.

"У Головіна за плечима понад чверть століття служби в органах держбезпеки, у Вдовиченко - десять років роботи у "внутрішніх органах "Донецька".

У публікації наголошується, що існують "чутки про те, що над проектом рішення у справі про конституційну реформу трудяться люди, які ніякого відношення до КС не мають".

"Словом, численні злостивці стверджують, що цей дует прийме таке рішення, яке потрібно владі. Точніше, навіть не так: один озвучить, а інший проведе те рішення, яке напишуть на Банковій і надішлють їм з оказією".

Читайте також:

Литвин: скасування політреформи вкоротить депутатам строк

Янукович вніс на затвердження ВР кордон з Росією

Депутати планують засідання Ради у вихідні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: