"Аватар" побив рекорд "Титаніка" у міжнародному прокаті

Фільм "Титанік", створений Джеймсом Кемероном, заробив в міжнародному прокаті один мільярд 242 мільйони доларів. А "Аватар" - мільярд 283 мільйони.

Касові збори фільму Джеймса Камерона "Аватар" за межами США сягнули одного мільярда 283 мільйонів доларів. Таким чином, "Аватару" вже вдалося поліпшити колишній рекорд "Титаніка", що протримався 12 років. 

Нагадаємо, що "Титанік", також створений Джеймсом Кемероном, заробив в міжнародному прокаті один мільярд 242 мільйони доларів.

Екранна версія грандіозної морської катастрофи все ще займає перше місце за світовими касовими зборами, однак "Аватар" відстає від "Титаніка" лише на 6 мільйонів доларів, отже, вже в найближчі дні і цей рекорд буде побито.

Найімовірніше, підсумкові касові збори "Аватара" перевищать два мільярди доларів. Фільм тримається в лідерах прокату вже шість тижнів поспіль, і його демонстрація буде продовжуватися. Так, у мережі IMAX картина буде показуватися до початку березня 2010 року, коли їй на зміну прийде "Аліса в країні чудес" Тіма Бертона.

Джеймс Кемерон раніше підтвердив свою готовність зняти продовження фільму.

Читайте також:

"Аватар" програв у суперечці за головну нагороду Гільдії продюсерів США

Збори "Аватара" в міжнародному прокаті перевищили мільярд доларів

У Китаї заборонили показ "Аватара"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: