"ГАЙДАМАКИ" присвятили кліп байкерам

Український гурт "ГАЙДАМАКИ" відзняв відеокліп на пісню "Ой на морі", присвячену сучасним козакам – українським байкерам, що загинули в дорозі.

Днями гурт "ГАЙДАМАКИ" та режисер Олесь Санін завершили зйомки кліпу на пісню "Ой на морі", присвячену сучасним козакам – українським байкерам, що загинули в дорозі. Пісня увійде до майбутнього альбому гурту "Faith & Fight".

Кліп "Ой на морі" буде кольоровим та чорно-білим водночас, повним мужності та драматичної романтики. Він міститиме кадри з байкерських зльотів, концерту "ГАЙДАМАКІВ", вшанування музикантами пам'яті загиблих біля єдиного у світі пам'ятника байкерам на магістралі Київ-Одеса поблизу Білої Церкви.

"В цій пісні йдеться про картину, яку спостерігає митець: іде військо – вертається з бою, - каже Іван Леньо, "ГАЙДАМАКИ". - В одному із візків лежить тіло – порублене, мертве тіло козака, який загинув у битві. Це фабула. Козацтво ж загалом – це наша кров, наша мораль і філософія. І байкерська тема нам близька з двох аспектів: культури поведінки та козацького духу. Адже байк – це сучасна інкарнація коня, а байкери, як на мене – це якраз ті хлопці, що у більшості сповідують цінності козацтва. Життя сучасного козака також неможливе без вірного друга, який раніше був на чотирьох ногах, а зараз на двох колесах. Так само воно неможливе без прагнення бути чоловіком в еволюційному сенсі слова.

ХXI століття, глобалізм і решта "модних" течій перетворили чоловіка у жінку. Мало справжніх чоловіків, підтягнутих, з красивим тілом, м'язами, розумним, вольовим обличчям, що мають повний набір чоловічих характеристик, які кожен із нас плекає, які кожна жінка в Україні хотіла б бачити у своєму чоловікові – доброму, розумному, сміливому, мужньому воїні, в міру агресивному, в міру м'якому. Таким був Андрій Санін – наш друг, байкер, режисер і монтажер, просто світла людина і брат режисера Олеся Саніна. Загибель Андрія у безглуздій аварії стала для нас шоком. Це співпало з тим, що я сів на байк, а в гурті народилася пісня. Разом з нею "ГАЙДАМАКИ" почали відлік свого байкерського життя. Це переросло в ідею зробити кліп, у якому ми показали усю палітру байкерського руху від небезпеки до романтики, який особливо нам близький по духу, чоловічності, по свободі вибору. Кліп буде гарним".

Читайте також:

ГАЙДАМАКИ отримали польську премію за "Кращий альбом"

"Гайдамаки" порвали Sziget козацьким роком

"Гайдамаки" виступили на фестивалі у Кустуріци

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: