Макаревич поскаржився на "Серце"

Лідер російського рок-гурту "Машина времени" Андрій Макаревич звернувся до Центрвиборчкому Ізраїлю з позовом проти партії репатріантів "Лев" (в перекладі з івриту "Серце"), яка використовувала його пісню у своєму передвиборному гімні.

Як повідомив адвокат Макаревича, уривок з пісні "Однажды мир прогнется под нас" використовували без дозволу Макаревича.

"Мій клієнт не має наміру використовувати свою творчість і свою репутацію для політичної мети - тим більше в іншій країні і на благо якоїсь езотеричної партії", - каже Володимир Кренерман, адвоката Макаревича.

Адвокат співака вимагає негайно припинити використання пісні з політичною метою, оскільки це "підриває імідж Макаревича і може позначитися на відвідуваності його концертів".

У позові також вказується, що не тільки партійне керівництво немає нічого спільного з Макаревичем, але і з самим цим керівництвом зв'язатися неможливо, оскільки на дзвінки за офіційним номером партійного телефону відповідає комірник.

Голова партії "Лев" (в перекладі з івриту "Серце") Алекс Тенцер заявив, що партія давно не використовує пісню Макаревича у своїй передвиборчій кампанії, відповідно немає потреби в позові. Тенцер пояснив, що в партійному гімні Макаревича вже змінили на Бетховена, від якого скарг наразі не надходило.

Читайте також:
Ксенія Собчак судиться через бомжа-коханця
Продавця, який вдарив Земфіру судять
Мадонна відсудила дітей і відвезе їх до США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: