Анжеліка Варум та Леонід Агутін покинули доньку в Америці

Російська пара Леонід Агутін та Анжеліка Варум покинули свою доньку в Америці і лише зрідка її навідують.

Дочка Леоніда Агутіна і Анжеліки Варум ось вже п'ять років не була в Росії. Батьки відвідують дівчинку всього кілька разів в рік. Анжеліка і Леонід разом вже 12 років.

У великому заміському будинку сім'ї немає дитячої кімнати, тому що дочка артистів Ліза 5 років тому виїхала разом з дідусем і бабусею в Маямі і більше в Росії жодного разу не була.

"Коли дочка жила з нами в Москві, ми дуже переживали, що мало бачимо її – уривками, між гастролями. І вирішили, що перевеземо Лізу на сонечко і приїжджатимемо до неї на пару місяців, не рахуючи коротких візитів", - розповіла Анжеліка.

Зараз Лізі 10 років, вона закінчила 4-й клас. Окрім школи дівчинка займається тенісом, плаванням, фітнесом і малюванням. Вона мріє стати шефом-кухарем і мати свій ресторан. Російську мову на чужині Ліза не забула, але вважає себе американкою і абсолютно не цікавиться російською культурою.

Ліза в розлуці дуже сумує за батьками. На думку співака, в Америці є якийсь культ сім'ї і два з трьох фільмів саме про це.

"Надивившись фільмів, Ліза говорить нам: "Эта ваша работа, лучше бы вы на нее не ездили." Вона повторює фразу: "Бедненькая я, брошенная….", тому що в Америці скрізь пропагується такий родинний стереотип: кожен вечір за вечерею збираються тато, мама і діти", - розповів співак і додав, що якби його дочцы було погано в Америці, вона б просилася додому.

Читайте також:

Варум і Агутін разом заради дитини

Анжеліка Варум покинула Леоніда Агутіна

Агутін впав зі сцени

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: