Вінницька: головне в сварці - не запливати за буйки

"Рецепти кохання" - новий серіал ТСН.Особливе. Розвінчуємо теорію про те, що зірки легковажні, а кохання живе тільки чотири роки.

Альона Вінницька та Сергій Большой одна з найдавніших зіркових пар України. Їх поєднала музика! Їй було 19, йому 18. Вона співала, він грав на бас-гітарі в гурті «Останній єдиноріг».

Альона запевняє, що спочатку він їй не сподобався, проте все ж таки вразив. "Я пам'ятаю, що він вразив мене своїм зростом, тобто він був дуже високий, з довгим волоссям", - згадує зірка.

У Сергія ж усе відбулося швидше! "Це була любов з першого погляду, таке рідко трапляється, але у мене було саме так", - розповідає музикант.

Разом Альона Вінницька та Сергій Большой уже 18 років. І запевняють, що не набридли одне одному, а все тому, що люблять проводити час разом.

Альона зізнається – сваряться регулярно, але знають міру. "При будь-якій сварці головне не запливати за буйки, не йти глибоко під воду. Тому що ти можеш так далеко поплисти, що потім не повернешся", - радить жінка.

Вони займаються лише творчістю. Усі побутові питання родини - взяли на себе їхні батьки. І як вважають Альона та Сергій, можливо, це і є запорукою міцної родини.

Вони називають себе щасливою парою. Кажуть, що бракує лише дітей. Але над цим, за їхніми словами, вони працюють.

Читайте також:

Дюденки готуються до срібної річниці спільного життя

Руслана зізналась, що залицялась до чоловіка

Після Звєрєва Білик закрутила шури-мури з греком і не відпускає Дікусара

ВідеоВінницька: головне в сварці - не запливати за буйки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: