Азаров назвав Податковий кодекс найбільш ліберальним в Європі

Голова уряду зазначив, що при прийнятті Податкового кодексу були скорочені неефективні податки, знижені ставки оподаткування по основних видах податків.

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що прийнятий Верховною радою Податковий кодекс є найбільш ліберальним в Європі.

Про це він сказав в ході україно-бельгійського бізнес-форуму.

"Можна з упевненістю говорити, що це самий ліберальний Податковий кодекс у Європі", - сказав Азаров.

Він зазначив, що при прийнятті Податкового кодексу були скорочені неефективні податки, знижені ставки оподаткування по основних видах податків, а також надано преференції багатьом галузям промисловості, що допоможе їм у розвитку.

При цьому прем'єр підкреслив, що уряд спокійно ставиться до протестів підприємців у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу, оскільки Україна є демократичною країною, і кожен має право на протест.

"Претензії і заперечення ряду представників бізнесу, які працюють на так званому спрощеному оподаткуванні, мають під собою підстави. Ми готові до конструктивного діалогу, і я думаю, що ми абсолютно всі питання усунемо в найближчому майбутньому. Разом з тим ми нікому не дозволимо порушити досягнуту важкою ціною стабільність у країні", - сказав Азаров.

Він підкреслив, що країна стабільно розвивається, і ніхто не зможе порушити цю стабільність.

Як повідомлялося, в центрі Києва зібралися щонайменше 5-6 тисяч підприємців, які виступають проти підписання президентом Віктором Януковичем Податкового кодексу.

Підприємці погрожують ініціювати проведення всеукраїнського референдуму про дострокове припинення повноважень президента та Верховної ради, якщо Янукович не ветує ухвалений парламентом документ.

Читайте також:

Азаров поцупив у негра півпляшки віскі

Тисячі мітингувальників перекрили рух в центрі Києва

Українці піднімають протести проти Податкового кодексу по всій країні

ВідеоАзаров назвав Податковий кодекс найбільш ліберальним в Європі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: