Азаров назвав розмови про зростання тарифів безпідставними

Голова уряду зазначив, що повноваження місцевих рад щодо встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги зараз передані єдиному регулятору - Національній комісії регулювання ринку компослуг.

Прем'єр Микола Азаров назвав безпідставними спекуляціями заяви про зростання тарифів на житлово-комунальні послуги.

Про це він заявив, відкриваючи засідання Кабміну.

"Відповідно до чинного законодавства повноваження місцевих рад щодо встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги зараз передані єдиному регулятору - Національній комісії регулювання ринку комунальних послуг", - сказав прем'єр.

"До її створення, а зараз така робота ведеться, ці функції виконує Національна комісія регулювання електроенергетики. На сьогодні ця комісія прийняла тільки одне рішення - стосовно вартості газу", - зазначив Азаров.

"Тому будь-які спекуляції щодо зростання вартості житлово-комунальних послуг не мають під собою зараз ніяких підстав. Підкреслюю - це не що інше, як спроби безвідповідальних політиків в черговий раз збурювати суспільство, підривати стабільність держави", - заявив він.

Раніше Юлія Тимошенко заявила, що об'єми і вартість видобутку природного газу в Україні дозволяють не підвищувати рівень житлово-комунальних тарифів ще, як мінімум, два роки.

Читайте також:

Тимошенко: тарифи на ЖКП можна було не підвищувати ще 2 роки

ВідеоАзаров назвав розмови про зростання тарифів безпідставними

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: