Клінтон сподівається, що Україна  домовиться з МВФ про кредит

Держсекретар США заявила, що має сподівання в досягненні домовленості України з МВФ, щоб продовжити процес проведення реформ.

Держсекретар США Гіларі Клінтон заявляє, що США зацікавлені у тому, щоб Україна реалізувала свій економічний потенціал.

Про це Клінтон сказала під час виступу після закінчення засідання Українсько-Американської Комісії зі стратегічного партнерства.

"США зацікавлені в тому, щоб Україна реалізувала свій економічний потенціал", - сказала вона.

За словами Клінтон, США вітають проведення реформ в Україні. "Ми маємо сподівання, що Україна досягне домовленості з МВФ невдовзі, щоб продовжити цей процес", - додала вона.

Клінтон зазначила, що проведення засідання Українсько-Американської Комісії зі стратегічного партнерства має дуже важливе значення.

"Рішення минулого року про створення комісії чітко говорить про важливість відносин між двома країнами", - сказала вона, додавши, що сьогодні досягнуто спільних зобов'язань працювати разом, щоб досягти суттєвого прогресу у реалізації цілей, які були намічені президентами двох країн.

"Думаю, що ми можемо погодитись, що наші спільні цінності та спільні інтереси є міцною основою для підвищення співробітництва у питаннях торгівлі, інвестицій, енергетики, зміцнення демократичних інститутів", - сказала Держсекретар США.

Як відомо, Гілларі Клінтон прибула в ніч на 2 липня з візитом до України. Вона має обговорити з президентом Віктором Януковичем та іншими офіційними особами розвиток двосторонніх відносин.

На порядку денному також українська ініціатива щодо відмови від запасів високозбагаченого урану. Кілька місяців тому Віктор Янукович оприлюднив цю ідею на міжнародному саміті з питань ядерної безпеки.

Також відомо, що у Києві держсекретар США зустрінеться з колишнім прем'єр-міністром Юлією Тимошенко і з керівниками ЗМІ, представниками громадянського суспільства, а також виступить у Київському політехнічному університеті.

Читайте також:

Клінтон попросить Януковича звільнити Хорошковського й Могильова

Клінтон "запросила" Україну в ЄС

Клінтон: двері НАТО відчинені для України

ВідеоКлінтон сподівається, що Україна домовиться з МВФ про кредит

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: