Лідер списку Forbes стрімко збіднів на 8 мільярдів доларів

Через падіння ринку цінних паперів найбагатша людина світу за версією Forbes - Карлос Слім - втратила 8 млрд дол статків.

Мексиканський підприємець Карлос Слім, який два роки поспіль займає першу сходинку в рейтингу мільярдерів журналу Forbes, з початку цього тижня втратив через обвал фондових ринків 8 мільярдів доларів. Тепер його статок оцінюється у 63 мільярда.

Найважливішим фактором, що вплинув на зниження вартості активів Сліма, стало падіння головного показника мексиканської фондової біржі - Індексу цін і котирувань IPC - на 7,4%, а також обвал курсу мексиканського песо відносно долара на 2,5%.

Позначилося й виключення трьох компаній Сліма з індексу IPC. Акції належної йому найбільшої в Мексиці телекомунікаційної компанії America Movil впали цього тижня на 6,9%.

Фінансові втрати мільярдерів Білла Гейтса і Уоррена Баффета, що займають другу і третю сходинки в рейтингу Forbes відповідно, виявилися менш значними. Так, акції корпорації Microsoft, що належить Гейтсу, впали на 5,3%, а інвестиційно-страхової компанії Баффета Berkshire Hathaway - на 4,3%.

Нагадаємо, світова біржа цінних паперів за тиждень втратила більше 2,5 трильйона доларів сумарної капіталізації усіх компаній через побоювань інвесторів про те, що глобальна економіка рухається у напрямі нової рецесії.

Так, 4 серпня європейські ринки акцій впали більше ніж на 3% до рівня середини 2009 року, Уолл-стріт обвалилася майже на 5%, показавши найгірший розпродаж за два роки, а ринки Азії завершили торги п'ятниці обвалом в діапазоні 2,2-4,5%.

Читайте також:

Білл Гейтс продав п'ять мільйонів акцій Microsoft

На світових фондових ринках "згоріло" 2,5 трильйона доларів

Світовий рейтинг мільярдерів від Forbes: найбагатший українець замикає четвертий десяток

Золото обновило історичний ціновий рекорд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: