Moody's погіршило прогноз росту економіки США

Міжнародне рейтингове агентство погіршило прогнози росту ВВП США з 3,5% до 2%.

Аналітики міжнародного рейтингового агентства Moody's погіршили прогноз зростання реального ВВП США в другому півріччі поточного року з 3,5% до "майже 2%".

Крім того, був погіршений прогноз зростання американської економіки на наступний рік - з 3,5% до "трохи вище 3%".

Згідно із заявою, на початку 2011 року темпи зростання економіки були сильними, а відновлення економіки майже стало самодостатнім. Значним було зростання кількості робочих місць, рівень безробіття падав, а доходи і витрати споживачів збільшувалися. Смуга потрясінь навесні і влітку цього року похитнула ділову довіру, а також довіру споживачів і інвесторів до економіки США.

Зростання цін на бензин і продовольство, а також наслідки землетрусу в Японії завдали серйозної шкоди економіці цієї весни, а проблеми з підвищенням стелі держборгу США та розповсюдження європейської боргової кризи останнім часом були особливо руйнівними. У доповіді відзначається, що довіра, досить крихка після політичних дискусій у Вашингтоні, вже значно підірвана.

Standard & Poor's 5 серпня вперше в історії знизило кредитний рейтинг США з рівня "ААА" до "АА+" з "негативним" прогнозом.

Moody's Investors Service і Fitch Ratings підтвердили кредитні рейтинги США на максимально можливому рівні 2 серпня, коли президент Барак Обама підписав закон про підвищення ліміту держборгу і скорочення держвидатків, що дозволив уникнути технічного дефолту. Проте і Moody's, Fitch і попередили про можливість зниження рейтингу, якщо обіцяні конгресменами заходи бюджетної консолідації не будуть реалізовані, а економічна ситуація погіршиться.

Нагадаємо, за даними Міністерства фінансів США, після підвищення гранично допустимої планки заборгованості, державний борг у США перевищив 100% від обсягу валового внутрішнього продукту (ВВП) країни.

Відразу після набуття чинності відповідного закону 2 серпня, адміністрація у Вашингтоні взяла нові кредити.

У результаті обсяг державної заборгованості США досяг 14,58 трлн доларів, тоді як ВВП найбільшої у світі економіки в 2010 році склав лише 14,53 трлн доларів.

Читайте також:

Держборг США перевищив 100% ВВП

Moody's і Fitch підтвердили рейтинги США

Від дефолту США врятувало скорочення військових видатків

Підвищення ліміту держборгу США зміцнило долар

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: