Нацбанк очікує, що фінансова криза триватиме ще рік

Глава ради НБУ Петро Порошенко запевняє, що у 2010 році влада зможе продемонструвати ефективний антикризовий сценарій.

Петро Порошенко
УНІАН
В Україні є умови для того, щоб вийти з кризи у 2010-2011 роках. Про це заявив глава ради Національного банку України Петро Порошенко, звітуючи в парламенті про основні принципи грошово-кредитної політики на 2010 рік.

"У нас на сьогоднішній день при професійній грамотній економічній і монетарній політиці є умови для того, щоб у 2010 році вийти з кризи. Умови для зовнішньої торгівлі за основними позиціями українського експорту покращуються", - наголосив Порошенко.

Глава ради НБУ зазначив, що виплати в 2010 році зовнішньої заборгованості, яка має статус державної або гарантованої державою, відносно низькі - трохи більше 2 млрд доларів. "Порівняно з поточним роком це дуже серйозне зниження". – підкреслив він.

"Реструктуризація комерційних кредитів сьогодні здійснюється успішно і досягає в поточному році 76%. Це означає, що при професійній монетарній фінансовій бюджетній політиці у нас може бути передих у 2010-2011 роках для того, щоб продемонструвати ефективний антикризовий сценарій", - додав Порошенко.

Читайте також:

НБУ: пік кризи для українських банків ще не минув

Українська економіка за рік впаде на 16%

За місяць українці забрали з банків майже 50 мільйонів доларів

Для посилення гривні в українців потрібно забрати 15 мільярдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: