Найприбутковішою компанією США стала мережа супермаркетів Wal-Mart

Американська торгова мережа Wal-Mart стала найприбутковішою компанією країни з доходом у розмірі 421,8 млрд дол.

Американський журнал Fortune опублікував щорічний рейтинг 500 найбільших компаній США за розміром річного виторгу. Перше місце у ньому другий рік поспіль зайняла торгова мережа Wal-Mart з виручкою в 421,8 млрд дол. за 2010 рік.

Зберегти топову позицію у списку найбільших американських компаній Wal-Mart вдалося за рахунок магазинів, розташованих за межами США. В американських магазинів Wal-Mart, відкритих як мінімум рік тому, виручка знижується вже сьомий квартал підряд.

Другу стрічку у рейтингу зайняла нафтова компанія Exxon Mobil (виручка 354,6 мільярдів дол.), на третьому - Chevron (196,3 мільярди дол.) і на четвертому - ConocoPhillips (184,9 мільярда дол.).

У першу п'ятірку "Fortune 500" відразу три нафтові компанії потрапили завдяки зростанню цін на енергоносії. У рейтингу 2010 року Exxon Mobil і Chevron також займали друге і третє місце, а ConocoPhillips була лише шостою.

П'ятірку лідерів замикає іпотечне агентство Fannie Mae, річний прибутокякого журнал оцінив у 153,8 мільярда дол. Роком раніше Fannie Mae понесла багатомільярдні збитки через іпотечну кризу в США, і займала лише 81-е місце.

Потрапити на п'яте місце в рейтингу 2011 року компанія Fannie Mae зуміла завдяки новим правилам звітності і держдопомоги, яку вона продовжує отримувати. При цьому збитки Fannie Mae в 2010 році склали 14 мільярдів дол.

Сукупна виручка 500 компаній, що увійшли до списку в 2011 році, в порівнянні з попереднім роком виросла на 10,5% до 10,8 трильйона дол.

На думку експертів, добитися таких показників американські компанії змогли завдяки підвищенню продуктивності з одночасним скороченням робочих місць.

Читайте також:

"Газпром" увійшов до трійки найприбутковіших компаній світу

Forbes оприлюднив список 100 найбагатших українців

Журнал Time склав список найвпливовіших людей 2011

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: