Політ Клюєва до Китаю обійшовся бюджету в 200 тисяч доларів

інекономіки виступило замовником закупівлі послуг з перевезення пасажирів авіатранспортом державним авіапідприємством "Україна", яке займається авіаперевезеннями вищих державних осіб країни.

Переліт української делегації на чолі з першим віце-прем'єром Андрієм Клюєвим до Китаю 18-20 серпня коштував державному бюджету 1,75 млн гривень, повідомили в Міністерстві економіки.

У повідомленні йде мова, що Мінекономіки виступило замовником закупівлі послуг з перевезення пасажирів авіатранспортом державним авіапідприємством "Україна". Це підприємство займається авіаперевезеннями вищих державних осіб країни.

Обґрунтовуючи необхідність цієї закупівлі Мінекономіки назвало причиною закупівлі у одного учасника (без відкритих торгів) доручення першого віце-прем'єра від 16 і 17 серпня, і послалося на закон про держзакупівлі в частині, де йде мова про застосування цієї процедури у разі "виникнення термінової потреби в товарах чи послугах".

19 серпня в Пекіні відбулося засідання міжурядової україно-китайської комісії з питань торговельно-економічної співпраці. Українську делегацію очолив Андрій Клюєв.

Нагадаємо, що президент Віктор Янукович відвідає Китай з державним візитом 2-5 вересня.

Як повідомлялося, міжнародне радіо Китаю висвітлюватиме візит українського президента  до КНР 61-ю мовою країн світу.

Читайте також:

Клюєв підтвердив, що в складі Кабміну відбудуться зміни

Китай хоче спростити візовий режим з Україною

Китайського чиновника засудили до страти за хабарі, які він повернув


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: