Росія вкотре відкинула пропозицію Януковича щодо Митного Союзу

РФ не приймає від України особливі умови членства в Митному Союзі.

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв заявив, що Росія не готова запропонувати Україні особливі умови членства в Митному Союзі і наполягає на своїх умовах вступу до нього.

Або нехай вступає на загальних підставах, або до неї може бути застосований інший режим, - сказав Мєдвєдєв.

"Митний союз це все-таки вища форма інтеграції, і ми зацікавлені в тому, щоб туди підключилася Україна - велика європейська держава, братерське, дружнє нам", - наголосив він.

"Ми не можемо погодитися на підключення України з якихось там формулами типу" три плюс один мінус, ми 20 документів підпишемо, а 30 не будемо" - сказав президент РФ.

Також Мєдвєдєв попередив: "Або нехай вступає цілком повністю, підписують по етапах, стають повноправними членами Митного союзу і беруть із цього всі вигоди і несуть усі обов'язки, або тоді - це вже інший шлях, але в цьому випадку це вже створить відповідну обстановку ".

Він не виключив, що при такому розвитку подій в ряді випадків Росії доведеться використовувати "інші митні режими щодо України".

Нагадаємо, що президент РФ вже відхиляв пропозицію Януковича щодо співпрацю України з Митним союзом у форматі "3+1", а Митний Союз взагалі не виказув зацікавленості до неї.

Читайте також:

Президент наполягає на українській формулі співпраці з Митним союзом

Митний союз не зацікавився форматом "3+1" президента Януковича

Митний союз обклав митом українську металопродукцію

Митний союз викликав дефіцит м'яса у Мінську

У Білорусі через Митний союз подорожчав бензин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: