Сергій Тігіпко: треба зламати опір бюрократії реформам

Віце-прем'єр Сергій Тігіпко назвав умову успішності реформ в Україні. Для цього необхідно зламати опір бюрократії.

Для успіху реформ необхідно зламати опір бюрократії. Про це віце-прем'єр-міністр і лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко заявив на засіданні "Реформаторського клубу" в Києві. "4 місяці ми ведемо війну з бюрократією, з чиновниками, які "кричать" проти послаблення кожного регулювання для бізнесу", - заявив Тігіпко, коментуючи процес підготовки нового законодавства, що радикально спрощує процедури в будівельній галузі.

За його словами, законопроект "Про регулювання містобудівної діяльності" готувався його робочою групою у тісній співпраці з Українською будівельною асоціацією та максимально враховує інтереси бізнесу. "За оцінками самих будівельників, ми прибрали 90 відсотків корупції. У цьому законі будуть такі новації, яких я не бачив у жодній іншій галузі за останні 10 років", - повідомив віце-прем'єр.

Він також пообіцяв особисту підтримку ініціатив бізнесу, спрямованих на дерегуляцію економіки.

"Якщо є конструктивні пропозиції - готовий підтримувати. На особисту підтримку та підтримку на рівні Кабміну можете розраховувати. Ось із будівництва наради двічі проводив особисто прем'єр-міністр, і в підсумку ми відсікли все непотрібне, на чому наполягали бюрократи, і провели те, що цікаво бізнесу", - підкреслив Тігіпко.

Він також додав, що зараз готується Митний кодекс, який внесе зрозумілість і прозорість у митні процедури, законодавство щодо спрощення входу і виходу з бізнесу.

"Якщо президент проявить наполегливість, будемо просувати реформи. У нас все кипить, все в розпалі", - сказав Тігіпко.

Читайте також:

Тігіпко вважає, що Податковий кодекс наведе порядок в економіці країни

В Україні скасують печатки і статути для підприємств

Тігіпко: МВФ погано сприймає аргументи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: