Вартість стаціонарного телефонного зв'язку зрівнялась з мобільним

Фіксований зв'язок перестав бути в Україні найдешевшим способом спілкування по телефону.

Фіксований зв'язок за півроку перестав бути найдешевшим видом спілкування по телефону. Тарифи на дротовий телефонний зв'язок практично зрівнялись за ціною з середньою сумою, яку громадяни витрачають за місяць на мобільний зв'язок.

Якщо ще на початку року левова частка домашніх абонентів користувалися в місті найдешевшим тарифом 19,73 грн/міс. з лімітом 200 хвилин, то з вересня більшість з них вимушені задовольнятися пропозицією без похвилинної оплати за 29,74 грн/міс. Тобто для багатьох користувачів місцевий зв'язок подорожчав на 50%.

Справа в тому, що "Укртелеком", який є монополістом на українському ринку фіксованого зв'язку, за декілька місяців до першого травневого підвищення тарифів відключив у низці АТС функцію похвилинного обліку дзвінків.

Через це багато абонентів втратили можливість використати почасові тарифи, які зараз дещо нижчі за прості тарифи і включають в себе великий ліміт безкоштовного спілкування (до 600 хвилин).

Сільський тариф на місцевий зв'язок також підтягнувся. Якщо до травня мінімальна пропозиція в місяць обходилася 10,51 гривень, то тепер бюджетний тариф складає 14,21 гривень в місяць.

Нагадаємо, 12 травня Фонд державного майна (ФДМУ) України підписав акт прийому-передачі 92,79% акцій "Укртелекому", найбільшого в країні оператора фіксованого зв'язку, новому власникові. Таким чином, приватизація "Укртелекому" завершилася.

Новим власником "Укртелекому" стала фірма "ЕСУ" (ESU), "дочка" австрійської компанії EPIC. 10 травня "ЭСУ" повністю розрахувалася за держпакет акцій "Укртелекому", перерахувавши до бюджету України 10,575 мільярда гривень (1,34 мільярда доларів).

Читайте також:

В Україні подорожчають телефонні розмови

Безкоштовні дзвінки всередині мобільних мереж заборонять

Новий власник "Укртелекому" почав масові скорочення

"Укртелеком" починає згортати соціальні програми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: