У Криму криза вже минула: півострів атакують туристи

Влада Криму очікує, що на новорічні свята автономію відвідають до 30 тис. туристів. Але туроператори кажуть, що для туристів Крим став занадто дорогим.

В уряді Криму вважають цьогорічний курортний сезон на півострові дуже вдалим. За даними Міністерства курортів і туризму автономії, кількість туристів, які в 2010 році обрали Крим для відпочинку, досягла рівня, зафіксованого в 2007 році, тобто, перед економічною кризою.

Інформацію міністерства курортів і туризму автономії підтверджують і кримські туроператори.

"Порівняно з минулим роком, кількість туристів у цьому році у нас збільшилась на 30-40%, особливо росіян", - зазначила у коментарі комерційний директор однієї туристичної фірми.

Ще одну хвилю відпочивальників на півострові традиційно чекають на Новий рік.

Міністр курортів і туризму Криму Олександр Лієв сподівається, що на новорічні свята автономію відвідають до 30 тис. туристів.

Хоча туроператори такий оптимізм не поділяють.

Як каже Денюк, якщо раніше Крим, як місце зустрічі Нового року, користувався попитом, особливо у мешканців великих міст України, то цьогоріч українці частіше обирають для себе відпочинок за кордоном, а росіяни майже не приїжджають.

Головна причина - занадто високі ціни на відпочинок, підкреслює представниця турфірми.

Адже туристи, котрі, як правило, приїжджають з сім'ями, бажають отримати якісний відпочинок, тобто не лише новорічний бенкет, але також дитячу і велику екскурсійну програму.

Читайте також:

У Криму відкрився купальний сезон

Україною стали більше цікавитися іноземні туристи

Іноземні путівники застерігають туристів від подорожей Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: