Українським медикам пообіцяли заробітки до 5 тисяч гривень

Адміністрація президента запевняє, що реформа медицини дозволить лікарям заробляти до 5 тисяч гривень.

Перший заступник глави Адміністрації президента Ірина Акімова заявила, що після введення системи стимулів у ході реформування медичної галузі зарплата українських лікарів може досягти 5 тисяч гривень на місяць.

"Уже розроблений проект рішення уряду, що дає можливість у результаті поєднання стимулів і розміру основної платні забезпечувати лікарям зарплату до 5 тисяч гривень", - сказала вона.

Акімова додала, що проект підготовлений Міністерством охорони здоров'я. "Він буде обговорюватися і, сподіваюся, стане основою для входження в новий бюджетний рік", - зазначила перший заступник глави Адміністрації Президента.

При цьому вона нагадала, що з 1 січня 2012 року всі лікарі отримуватимуть додатково матеріальну допомогу в розмірі одної платні. "Хай це невеликий, але крок вперед в правильному напрямі", - сказала Акімова.

За її совами, Віктор Янукович також доручив усім керівникам обласних адміністрацій розробити пакет місцевих стимулів для розвитку медицини, особливо в сільській місцевості. Мова йде про забезпечення житлом та транспортом, мобільним зв'язком та ін.

Варто відзначити, що у проекті бюджету на 2012 рік передбачено скорочення витрат на медицину на 0,5 мільярда гривень. Так, у 2011 році Мінохорониздоров'я отримало 7,548 мільярда, у 2012 планується 7,068.

Читайте також:

Медичні послуги в Україні можуть подорожчати на 30%

Медпослуги в київських лікарнях подешевшають і зникнуть побори

У наступному році міліції дадуть вдвічі більше грошей, ніж медикам

Зарплати вчителів та лікарів підвищать на 25%

У лікарнях Тернополя вводять книгу скарг і пропозицій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: