В супермаркетах України алкоголь і тютюн продаватимуть на окремих касах

Ця норма спрямована на зменшення пропаганди споживання алкоголю і тютюну.

Алкогольні та тютюнові вироби, повинні реалізовуватися в спеціальних магазинах або відокремлених від інших товарів приміщеннях з окремим місцем для розрахунку. Така норма міститься в проекті закону Про внутрішню торгівлю, який розробляється Мінекономрозвитку.

Як пояснюють в Мінекономрозвитку, ця норма спрямована на зменшення пропаганди споживання алкоголю і тютюну. Досвід країн ЄС свідчить, що обмеження вільного доступу до місць продажу зменшує споживання таких товарів серед населення, пише Дело.

Зі свого боку ритейлери, хоча і визнають справедливість і обгрунтованість такої вимоги, стверджують, що їм потрібний буде перехідний період тривалістю в рік, щоб переобладнати приміщення магазинів.

"Безумовно, виконання цієї норми закону потягне додаткові витрати на переобладнання приміщень" - сказав генеральний директор Української торгової асоціації Ігор Кишко. Тому ми просили перехідною період в 12 місяців", - сказав він.

Нагадаємо, що Комуністична партія Україна наприкінці травня запропонувала заборонити в Україні продаж алкоголю у нічний час. За порушення заборони каратимуть штрафом у півтори тисячі гривень.

Читайте також:

До 2050 року у восьми країнах світу не залишиться жодного курця

В Україні заборонять продавати вночі алкоголь

Українці стали менше пити

Алкогольні "королі" вимагають підвищити ціни на горілку та пиво

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: