Заборгованість по зарплаті в Україні сягнула 1,7 мільярда

Станом на 1 травня заборгованість по заробітній платі становила 1,7 млрд грн, через що порушили більше 800 кримінальних справ.

Заборгованість по заробітній платі в Україні станом на 1 травня склала 1,7 млрд грн.

Про це заявив генеральний прокурор Олександр Медведько.

В зв'язку з цим порушено 861 кримінальну справу, а 574 з них скеровано до суду. За актами прокурорського реагування відшкодовано 570 млн грн заборгованості по заробітній плати.

Також Медведько заявив, що прокуратура незадоволена роботою Державного департаменту з нагляду за дотриманням законодавства про працю.

"Недостатньо ефективною є діяльність Державного департаменту по нагляду за дотриманням законодавства про працю. Нажаль продовжується практика виплати грошей в конвертах", - сказав генпрокурор.

Раніше прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що вимагає від керівників підприємств комунальної і державної власності до кінця 2010 року забезпечити повне погашення боргів по заробітній платі перед працівниками.

Прем'єр підкреслив, що керівники, які не впораються з цим завданням, повинні залишити займані посади.

Зазначимо, що 2 червня Рада ухвалила рішення законодавчо встановити граничний термін виплати заробітної плати - не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

Читайте також:

Кількість безробітних в Україні скоротилася

Пенсійна реформа збільшить армію безробітних українців

Азаров наказав погасити борги з зарплат до кінця року

В Україні встановлять граничний термін невиплати зарплат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: