Альтернативна нано-"Віагра" діє вже за 10 хвилин

Новий препарат, створений на основі нанотехнологій, зможе повернути чоловікам ерекцію протягом 10 хвилин.

Дослідники з Медичного коледжу Альберта Ейнштейна в Нью-Йорку вирішили боротися з імпотенцією на основі нанотехнологій. На думку медиків, вони створили гідну альтернативу таким популярним в світі лікам, як "Віагра".

Новий препарат поглинається безпосередньо через шкіру людини, викликаючи сексуальну реакцію організму протягом декількох хвилин. В той час як "Віагру" та інші подібні препарати чоловіки, які страждають на статеве безсилля, приймають орально, таким чином має пройти певний час, щоб стимулятори почали діяти, повідомляє The Times.

Із застосуванням нанотехнологій препарат починає працювати менше ніж через 10 хвилин після застосування, і у нього практично немає побічних ефектів – оскільки він впливає лише на певні частини тіла.

Поки що новий засіб перевірений тільки на тваринах (щурах-імпотентах), але науковці впевнені, що цей же самий підхід може застосовуватися і для лікування імпотенції у людей.

У новому препараті застосовується окис азоту, який примушує кровоносні судини розширитися і наповнювати кров'ю запалі тіла чоловічого статевого органу, викликаючи ерекцію.

Наразі одним з найпопулярніших в світі препаратів для лікування імпотенції є "Віагра". Як констатують соціологи, імпотенція є однією з причин кожного п'ятого розлучення. Проте існує й інша небезпека для шлюбу – коли ліки роблять упевненими в собі немолодих чоловіків, вони йдуть з сім'ї, щоб почати стосунки з молодими партнерками.

Читайте також:

Математик вивів формулу розлучення

Американця арештували за секс з пилососом

Бразильці прийматимуть "Віагру" перед футболом

Повії пропонують секс-послуги за антикризовими цінами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: