Google з’ясував, чого хочуть навчитися українці: поцілункам та гіпнозу

Українців найбільше цікавить, як навчитися цілуватися, причому правильно; як навчитися танцювати, співати, читати і говорити.

Напередодні Дня знань інтернет-пошуковик Google вирішив з'ясувати, чому найбільше хочуть навчитися українці.

З цією метою співробітники Google проаналізували запити українських користувачів пошуковика і склали топ найпопулярніших запитів на теми як навчитися і самовчитель.

Як виявилося, жителів Україні найбільше цікавить, як навчитися цілуватися, причому правильно; як навчитися танцювати, співати, читати і говорити.

Ті, хто хотів навчитися чогось самостійно найчастіше шукали самовчителі гри на гітарі, англійської мови, 1С та німецької мови.

Серед найпопулярніших запитів траплялися й такі: як навчитися битися, як навчитися любити, як навчити папугу розмовляти, самовчитель гіпнозу та самовчитель гри на губній гармошці.

Рейтинг 20 найбільш популярних запитів українських користувачів Google на тему як навчитися виглядає наступним чином:

1. Як навчитися цілуватися; 2. Як навчитися малювати; 3. Як навчитися танцювати; 4. Як навчитися співати; 5. Як навчитися читати; 6. Як навчитися говорити; 7. Як навчитися писати; 8. Як навчитися підтягуватися; 9. Як навчитися водити; 10. Як навчитися плести; 11. Як навчитися битися; 12. Як навчитися любити; 13. Як навчитися друкувати; 14. Як навчитися плавати; 15. Як навчитися свистіти; 16. Як навчитися фотографувати; 17. Як навчитися шити; 18. Як навчитися правильно цілуватися; 19. Як навчити папугу розмовляти; 20. Як швидко вивчити англійську.

Серед самовчителів українці шукали найчастіше:

1. Самовчитель на гітарі; 2. Самовчитель англійської; 3. Самовчитель 1с; 4. Самовчитель німецької; 5. Самовчитель photoshop; 6. Самовчитель італійської; 7. Самовчитель php; 8. Самовчитель html; 9. Самовчитель java; 10. Самовчитель автокад; 11. Самовчитель гіпноз; 12. Самовчитель губна гармошка; 13. Самовчитель іспанська мова; 14. Самовчитель access; 15. Самовчитель водіння; 16. Самовчитель китайської; 17. Самовчитель піаніно; 18. Самовчитель word; 19. Самовчитель c + +; 20. Самовчитель excel.

У кінці 2010 року компанія Google склала список пошукових запитів серед українських інтернет-користувачів за рік, згідно з яким українці найчастіше переглядали зображення, цікавилися погодою і соціальними мережами.

Читайте також:

Вчені розробили "Інтернет-дієту" для залежних від технологій людей

Google оштрафували на півмільярда доларів за рекламу онлайн-аптек

За кнопку "Мені подобається" від Facebook штрафуватимуть на 50 тис. євро

У Казахстані офіційно заборонили доступ до LiveJournal

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: