Розроблено перші у світі електронні труси з функцією SMS

Електронні труси призначені для літніх людей, які страждають від нетримання сечі - таким чином їм забезпечують належний догляд.

Труси SIMsystem
Схема дії трусів SIMsystem
Австралійська фірма Simavita, яка спеціалізується на виробництві медичного обладнання, розробила перші у світі електронні труси з функцією SMS.

Технологія отримала назву SIMsystem. Новинка призначена для літніх людей, які страждають від нетримання сечі - з цією проблемою стикаються до 90% пацієнтів, які утримуються в будинках для людей похилого віку в Австралії.

Модель електронних трусів оснащена електронним сенсором і радіопередавачем. Сенсор реагує на намокання прокладки - за словами розробників, в моделі можуть використовуватися звичайні гігієнічні прокладки для тих, хто страждає від нетримання сечі.

Сенсор "повідомляє" про намокання передавачу, а той, у свою чергу, відправляє текстове повідомлення тому, хто доглядає за пацієнтом. Інформація може відсилатися двома способами. Передавач може відправити SMS на мобільний телефон або ж переслати повідомлення на центральний комп'ютер - у тому випадку, якщо система централізовано використовується у спеціальному медичному закладі.

Продукт пройде випробування в соціальних установах штату Новий Південний Уельс в Австралії.

Читайте також:

Вчені винайшли щеплення від страху

Американець навчив iPod керувати автомобілем

Facebook стимулює поширення сифілісу

У Данії презентували "розумний будинок", який сам варить господарю каву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: