У Twitter перекажуть Біблію

Церковнослужитель з Британії вирішив кожного дня постити у мікроблог переказ однієї з глав Біблії. Завершити переказ планує до листопада 2013-го.

Служитель церкви Королівської в британському Даремі Кріс Джуба, вирішив переказати в Twitter Біблію. Проект охопить всі книги Святого Письма - від Буття до Одкровення.

Джуба має намір щоденно відправляти у мікроблог @biblesummary короткий переказ однієї глави Біблії. Якщо він не виб'ється з графіка, то проект завершиться до 9 листопада 2013 року.

Станом на 16 серпня на сайті проекту повідомлялося, що оброблено 9 глав Біблії з 1189. Перший запис (Буття, глава 1) звучить наступним чином: "Господь створив небеса, землю і все живе. Він створив людей за своїм образом і дав їм владу над усією землею".

Автор пише, що намагатиметься в переказах зберігати біблійний стиль. У той же час Джуба відзначає, що навряд чи зможе вмістити в 140 символів найдовшу главу Біблії - Псалом 118, що складається з 176 віршів.

Це не єдиний біблійний проект у Twitter. Так, в @VersesFromBible і @Daily_Bible постійно призводять обрані вірші з Біблії, а мікроблог @BiblePromises до того ж ділить вірші за темами. Крім того, існує мікроблог @One_Year_Bible, який пропонує посилання на нові частини Біблії, розбиті таким чином, щоб прочитати всі Писання за рік.

Минулого року користувачі Twitter написали оперу для британського театру. За словами розробників проекту, всі бажаючі могли подати через мережу свої пропозиції в коротких повідомленнях - до 140 символів, які будуть покладені в основу лібрето.

Читайте також:

За рік відвідуваність Twitter зросла вдвічі

Мережа "ВКонтакті" почала випробування власного месенджера

Twitter за місяць відвідали 190 мільйонів людей

Бібліотека конгресу США схвалила рішення зберегти всі повідомлення Twitter

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: