Вчені знайшли нову сонячну систему

Американські вчені виявили планетарну систему, в якій навколо віддаленої зірки обертаються три планети.

Американське космічне агентство НАСА повідомило, що новий орбітальний телескоп Кеплер, виведений на орбіту в минулому році, виявив планетарну систему, в якій навколо віддаленої зірки, обертаються три планети.

Американські вчені з Гарвардського університету повідомили, що дві планети, виявлені Кеплером, обертаються навколо зірки на швидкості 19,2 та 38,9 днів.

Їх "гравітаційні підписи" вказують на те, що ці дві планети - найбільші тіла, що обертаються навколо цієї зірки. Про це заявив Метью Холман, астрофізик і провідний автор дослідження.

Також учені припустили, що набагато ближче до зірки може знаходитися третя планета приблизно таких розмірів як Земля, але з утричі більшою масою.

Нова сонячна система знаходиться на відстані приблизно 2000 світлових років від Землі. 1 світловий рік еквівалентний майже 6 трильйонів миль.

Зазначимо, телескоп Кеплер був запущений в 2009 році. Обертаючись навколо Сонця, він допомагає НАСА у пошуку планет "земного" розміру, що обертаються навколо власних зірок у межах галактики Чумацький шлях.

Раніше минулого тижня астрономи виявили сонячну систему із семи планет, що обертаються навколо гігантського світила за 127 світлових років від Землі.

Читайте також:

Астрономи знайшли найбільше сузір’я планет за межами Сонячної системи

Вчені помітили, що Місяць зменшується

"Хаббл" сфотографував туманність-привид

Залиште свій коментар