Відкрився перший онлайн-університет для бідних

Ізраїльський бізнесмен створив на базі концепції соціальної мережі університет. Студентам навчання обійдеться всього у 150 доларів.

Ізраїльський бізнесмен Шаї Решеф відкрив у Каліфорнії перший в світі онлайн-університет, який практично не передбачає жодних витрат за процес навчання.

Минулого тижня до університету вже зарахували перших студентів – 150 людей з 35 країн світу. Творець унікального навчального закладу - і за сумісництвом його президент – планує за чотири роки збільшити кількість студентів до 15 тисяч.

"По суті все дуже просто – взяти концепцію соціальної мережі та інтегрувати її в наукове співтовариство", - пояснив Шаї Решеф.

"У світі живуть сотні мільйонів людей, що закінчили навчання в школах і з різних причин не мали доступу до вищої освіти. У них може не вистачати грошей на університет, або просто в їх населеному пункті немає жодної альма-матер", - каже бізнесмен, який вже реалізовував кілька аналогічних проектів в Європі.

Решеф інвестував у проект мільйон доларів. Він планує залучити на розвиток підприємства ще п'ять мільйонів від приватних спонсорів. Багато професорів у закладі поки що працюють на волонтерських засадах.

Університет пропонує дві освітні програми англійською мовою – "бізнес-управління" і "комп'ютерні технології". Студенти мають заплатити всього за два етапи свого навчання: вступний внесок у 50 доларів, та близько 100 доларів необхідно буде віддати за екзаменаційний період.

Причому мешканці бідних країн віддаватимуть менше своїх "колег" з розвинених держав.

Зареєстровано мережевий університет в каліфорнійському місті Пасадена. Найближчим часом він має пройти акредитацію за американськими законами.

Читайте також:

Yahoo! Запустила конкурента Twitter

У 2012 році мільйони людей залишаться без мобільного зв'язку

Соціальні мережі є найбільшими розповсюджувачами вірусів

Топ-10 "веселих" університетів США від Playboy

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: