Адвокат аль-Файєда: принцесу Діану все-таки вбили, але випадково

На думку батька аль-Файєда, Діана і його син були вбиті в ході змови з участю колишнього британського прем'єра Тоні Блера, спецслужб і посла Великобританії у Франції.

Принцеса Діана
AFP
Принцесу Діану все-таки вбили
Винуватці смерті принцеси Діани не планували вбивати її в паризькому тунелі в серпні 1997 року. Вони лише хотіли залякати її, щоб припинити порочний, на їхню думку, зв'язок принцеси з Доді аль-Файедом, а також припинити її критику на адресу британського істеблішменту з приводу експорту зброї, вважає адвокат Майкл Менсфілд. Однак, за його словами, розвиток подій пішов по неправильному сценарію.

"Я не думаю, що хтось хотів бачити її мертвою, - заявив Менсфілд, який представляв у 2007 році інтереси батька Доді аль-Файеда - Мохамеда. - Я думаю, існував план з саботажу відносин (між Діаною і Доді) і зміни її стилю життя, з метою припинити її активну діяльність". Однак цей план був дуже поганий і закінчився трагедією, цитує думку адвоката британська газета The Daily Telegraph.

В інтерв'ю каталонської газеті El Periodico, Менсфілд розповів, що британська влада були незадоволена відносинами принцеси з Доді аль-Файєдом. Не дивлячись на гроші, які виділяються на благодійність, Мохамед Аль-Файед залишався персоною нон грата у Великобританії.

Також він розповів, що Діана була стурбована своєю безпекою. "На жаль, її прогнози збулися", - заявив Менсфілд. Тим не менш, він висловив упевненість, що "що б не сталося з Діаною і Доді - було випадковістю".

До такого ж висновку прийшов і суд. За його висновком, смерть Діани і її супутника була випадковою. У той же час винними були визнані водій принцеси Анрі Поль і папарацці, які переслідували пару.

Тим часом батько Доді аль-Файєда ніколи не погоджувався з вироком. На його думку, Діана і його син були вбиті в ході змови з участю колишнього британського прем'єра Тоні Блера, спецслужб і посла Великобританії у Франції.

Читайте також:

Батько коханця принцеси Діани готовий стати президентом Шотландії

Екс-президент Франції написав книгу про любов до англійської принцеси

Лікар думав, що Діана виживе

Діану вбили папараці?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: