Африканський союз визнав ПНС легітимною владою в Лівії

Африканський союз довгий час підтримував Муаммара Каддафі і до останнього відмовлявся визнати легітимність ПНР Лівії.

Африканський союз визнав Перехідну національну раду (ПНР) легітимною владою в Лівії. Про це йдеться в заяві панафриканского об'єднання. Одночасно Африканський союз оголосив, що готовий надати підтримку в період післявоєнного устрою країни, передає Reuters.

Зазначимо, що легітимність ПНР визнали більшість європейських країн і США, включаючи Росію і Китай. Африканський союз довгий час підтримував Муаммара Каддафі і до останнього відмовлявся визнати легітимність ПНР Лівії.

Як відзначають експерти, така відданість може пояснюватися тільки тим, що Африканський союз був створений за ініціативою полковника Каддафі.

Нагадаємо, громадянська війна між прихильниками і супротивниками Каддафі спалахнула в лютому 2011 р. На стороні лівійської опозиції в конфлікт втрутилося НАТО після прийняття відповідної резолюції Ради Безпеки ООН. Наприкінці серпня за підтримки Північноатлантичного альянсу і його союзників супротивники колишнього режиму захопили столицю Лівії Тріполі. В даний час вони контролюють практично всю країну за винятком міст Бані-Валід, Сабха і Сірт.

Читайте також:

До рук повстанців потрапив один з найближчих соратників Каддафі

Каддафі досі перебуває у Лівії - ЗМІ

Війська ПНР Лівії захопили аеропорт Себха

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: