"Аль-Каїда" випустила журнал, де вчить читачів збирати бомби на кухні

Перший номер журналу "Аль-Каїди" навчить читачів збирати бомби в домашніх умовах.

У першому номері нового англомовного журналу, опублікованого від імені організації "Аль-Каїда на Аравійському півострові" (AQAP), читачів вчать, як виготовити бомбу в домашніх умовах.

Стаття, адресована "мусульманам Америки і Європи", у деталях описує збірку вибухового пристрою з використанням цукру, розтертих сірникових головок, трубки, лампочки, батарейки ї годинника. Кожна дія супроводжується картинкою.

Крім того, у виданні опублікована стаття "Чого чекати в джихаді", адресована "моджахедам, які збираються боротися за кордоном". Зокрема, автор статті радить їм не брати з собою важкі речі, не використовувати мобільні телефони з сім-картами, заздалегідь познайомитися з культурою країни призначення і навчитися швидко говорити місцевою мовою.

В іншій статті розповідається, як посилати і отримувати зашифровані повідомлення за допомогою комп'ютерної програми Asrar al-Mujahedeen, назва якої перекладається як "Секрети моджахеда".

67-сторінкове видання під назвою Inspire було опубліковано в неділю 11 липня і виявлено американською організацією SITE Intelligence, яка займається моніторингом ісламістських веб-сайтів. У виданні безліч малюнків і фотографій лідерів "Аль-Каїди".

Організація "Аль-Каїда на Аравійському півострові" була сформована в січні 2009 року в результаті злиття єменського і саудівського підрозділів "Аль-Каїди".

Лідери нової групи заявили, що підкоряються головної організації на чолі з Усамою бен Ладеном. Головним ідейним натхненником організації є радикальний релігійний діяч Анвар аль-Авлакі. Раніше члени цієї групи брали участь в публікації онлайн-видання "Аль-Каїди" під назвою "Голос джихаду".

Читайте також:

У Норвегії затримали терористів, які готували нове "11 вересня"

Саудівська газета повідомила про смерть бен Ладена

Президент Сомалі: країна - в руках "Аль-Каїди"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: