Білл Гейтс і Уоррен Баффет віддадуть половину статків на добродійність

Засновник Microsoft Білл Гейтс та інвестор-мільярдер Уоррен Баффет закликали багатіїв зі списку Forbes пожертвувати на благодійність не менше 50% своїх статків.

Американські мільярдери Білл Гейтс та Уоррен Баффет мають намір віддати 50% своїх статків на благодійні цілі. Вони закликали найбагатших людей Америки наслідувати їхній приклад.

Баффет і Гейтс відправили підприємцям, які перебувають у списку мільярдерів журналу Forbes, відповідну петицію. Вони закликають бізнесменів офіційно оголосити про намір спрямувати на благодійність не менше половини своїх статків. Зробити пожертвування мільярдери можуть як під час життя, так і після смерті, внісши відповідний пункт до свого заповіту.

Цей проект під назвою "The Giving Pledge", за словами Гейтса, має стати найбільшою благодійною ініціативою в історії. За словами Баффета і Гейтса, вони протягом року зустрічалися в неформальній обстановці з кількома десятками найбагатших людей США і переконували їх здійснювати пожертвування.

На заклик Гейтса і Баффета відгукнулися вже щонайменше чотири мільярдери - Елі Броад, Джон Дуерр, Джеррі Ленфест і Джон Моргрідж.

Раніше "поділитися" своїми грошима з нужденними пообіцяли фінансист Джордж Сорос і мер Нью-Йорка Майкл Блумберг. Останній зазначив, що минулого року віддав на благодійні цілі близько 250 млн доларів.

Нагадаємо, що статки засновника Microsoft Білла Гейтса оцінюється в 53 млрд доларів. Уоррен Баффет відстає від колеги-мільярдера всього на 6 мільярдів – на його рахунках 47 млрд доларів.

Читайте також:

Світові мільйонери розбагатіли до 111 трильйонів 500 мільярдів доларів

Білл Гейтс виділив 10 мільярдів доларів на вакцини

Більше половини українців живуть за межею бідності

Forbes розкрив три головні секрети мільярдерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: