ЦРУ створило спецгрупу протидії WikiLeaks

ЦРУ створило спеціальну групу з протидії витокам інформації, яка займатиметься оцінкою шкоди, завданої публікацією секретних документів на сайті WikiLeaks.

Центральне розвідувальне управління (ЦРУ) США створило спеціальну групу з протидії витокам інформації. Цей підрозділ займеться оцінкою шкоди, завданої публікацією секретних документів на сайті WikiLeaks.

Головне завдання експертів - встановити, як такий масштабний витік інформації вплине на контакти та операції відомства за кордоном.

"Директор ЦРУ зажадав від підрозділу (WTF) вивчити, як останні витоки документів у WikiLeaks вплинуть на міжнародні зв'язки управління або його операції ", - заявив представник ЦРУ Джордж Літтл.

Новий відділ W.T.F. головним чином буде реагувати на останні витоки свіжих документів, повідомив представник ЦРУ.

Примітно, що західні ЗМІ приділяють увагу назві спецгрупи: WikiLeaks Task Force, скорочено WTF. Така абревіатура в англійській мові має друге значення (What The Fuck), яке можна перекласти "Що за фігня" або за допомогою нецензурної лексики.

Як відомо, сайт WikiLeaks придбав скандальну популярність, виклавши у відкритий доступ сотні тисяч конфіденційних документів американської влади.

Спочатку це були папери, що стосуються операцій США в Іраку і Афганістані. Потім, в кінці листопада, на сайті з'явилися копії телеграм, які надходили в держдепартамент з американських посольств по всьому світу. Депеші, рясно цитовані світовими ЗМІ, містять відверті, часто неприємні відгуки про закордонних лідерів і оцінки проведеної ними політики.

Читайте також:

Джуліана Ассанжа запідозрили у змові з Ізраїлем

Засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж напише мемуари

WikiLeaks: Ізраїль тісно співпрацював с палестинським рухом ФАТХ

WikiLeaks опублікував антиросійські висловлювання Лукашенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: