Екс-глава ФСБ назвав підробкою документ про російських агентів-вбивць

Про автентичність документа, що потрапив у руки британських журналістів, ніякої достовірної інформації немає. Як до них потрапив цей наказ, також невідомо.

Глава комітету Держдуми Росії у справах ветеранів Микола Ковальов, який керував ФСБ в 1996-98 роках, назвав підробкою секретний наказ, про який 3 жовтня написала британська газета The Daily Telegraph.

Такий наказ в принципі не міг з'явитися, заявив Ковальов.

"Я віддав не один десяток років цій роботі і впевнений: жодна людина таку дурницю не могла підписати, оскільки це суперечить закону", - заявив Ковальов.

За його словами, за підпис подібного наказу співробітникові ФСБ загрожувала б в'язниця.

Як повідомлялося, наказ, копія якого виявилася в розпорядженні британських журналістів, нібито був підписаний у березні 2003 року тодішнім главою Служби контррозвідки ФСБ Михайлом Нечаєвим. Мова в ньому йшла про боротьбу за кордоном з підозрюваними в тероризмі і інших особливо тяжких злочинах, спрямованих проти росіян і російської держави.

Крім іншого, у наказі було сказано, що за особливим розпорядженням агентам російських спецслужб дозволяється ліквідувати цілі на території інших держав у ближньому зарубіжжі і Західній Європі.

Британські ЗМІ особливо відзначали, що наказ повинен був почати діяти за два роки до того, як у Росії був прийнятий закон, що дозволяє боротьбу з терористами за кордоном.

Слід зазначити, про автентичність документа, що потрапив у руки британських журналістів, ніякої достовірної інформації немає. Як до них потрапив цей наказ, також невідомо. Ковальов зауважив, що, якщо до появи матеріалу в британській газеті причетні західні спецслужби, їм слід "почитати публікації WikiLeaks, що стосуються їхніх справ, і, зокрема, про факти, що свідчать про порушення закону".

Читайте також:

Британські ЗМІ звинуватили Росію в організації загонів агентів-вбивць

Чеченський бойовик видав ФСБ французьких спільників Умарова

WikiLeaks: Путін особисто віддав наказ убити Литвиненка

Оприлюднено докази причетності ФСБ до смерті Литвиненка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: