Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В країні закриті державні установи, в тому числі школи, суди і туристичні об'єкти. Тим часом у центрі Афін відбулася багатотисячна акція протесту.

У Греції проходить 24-годинний загальний страйк, спрямований проти жорстких антикризових заходів уряду.

В країні закриті державні установи, в тому числі школи, суди і туристичні об'єкти. Персонал медичних установ вийшов на роботу в скороченому складі.

За даними західних ЗМІ, загальне число страйкуючих працівників становить десять тисяч чоловік.

Через страйк також паралізовано залізничне і поромне сполучення. Аеропорт Афін скасував понад 400 внутрішніх і міжнародних авіарейсів.

Тим часом у центрі Афін відбулася багатотисячна акція протесту. В ході демонстрації група молоді влаштувала безлади. Поліція використовувала для їх утихомирення сльозогінний газ.

Нинішній страйк став першим після того, як уряд Греції оголосив про плани звільнити в "трудовий резерв" 30 тисяч працівників бюджетної сфери. Влада країни змушена вдатися до таких суворих заходів, щоб уникнути дефолту за борговими зобов'язаннями.

Скорочення держсектора стало однією з умов, при виконанні яких міжнародні організації продовжать надавати Греції фінансову допомогу.

Державний борг Греції наразі складає близько 350 мільярдів євро. У 2010 році ЄС і МВФ виділили їй 110 мільярдів євро фінансової допомоги, а в липні 2011 року вони попередньо схвалили виділення ще однієї кредитної лінії на 109 мільярдів євро.

Читайте також:

Бюджетний колапс Греції наступить у листопаді

Проблеми Греції вдарили по світових цінах на нафту

Греки спорудили шибениці для своїх депутатів

Відео Греція паралізована страйком, молодь б'ється з поліцією

Залиште свій коментар

Вибір редакції