ХАМАС відхилив пропозицію Ізраїлю з обміну полоненого капрала

ХАМАС не згідний міняти Гілада Шаліта на сотні палестинських ув'язнених, умови для палестинців невигідні.

Політбюро ісламістського руху ХАМАС у вівторок відкинуло пропозицію Ізраїлю щодо звільнення викраденого влітку 2006 року ізраїльського солдата Гілада Шаліта в обмін на сотні палестинських ув'язнених.

Про це повідомив еміратський телеканал "Аль-Арабія" з посиланням на джерела в ХАМАС.

За їхніми словами, дану пропозицію було передано ХАМАС через німецького посередника.

Політбюро ХАМАС, який базується в Дамаску, після 12-годинних дискусій вирішив відмовити Ізраїлю в угоді, яка, на думку керівників руху, є "відходом від досягнутих раніше пунктів". Це рішення пояснюється, зокрема, відмовою ізраїльської влади звільнити ув'язнених з тривалим терміном покарання.

У якості посередників в обміні полоненими між Ізраїлем і ХАМАС виступають Єгипет і Німеччина.

В обмін на полоненого в секторі Газа в червні 2006 року ізраїльського танкіста Гілада Шаліта ХАМАС вимагає звільнити близько тисячі палестинських ув'язнених, у тому числі першого секретаря політбюро Народного фронту звільнення Палестини Ахмеда Саадат, члена ЦК правлячої в Палестинській автономії руху ФАТХ Марвана Баргуті і керівників воєнізованого крила ХАМАС Абдалла Баргуті, Аббаса ас-Саїда.

Як відомо, 19 палестинських жінок було відпущено з ізраїльської військової бази в секторі Газа після того, як палестинські бойовики передали касету із записом ізраїльського військового, який знаходиться у них в полоні вже більше трьох років.

Читайте також:

ХАМАС не хоче міняти військового на мир з Ізраїлем

Ізраїль обміняється полоненими з "Хезболлою" (відео)

Ізраїль та ХАМАС відкинули резолюцію ООН

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: