Іспанія видасть Росії обвинуваченого у справі "Хромой лошади"

Костянтин Мрихін буде екстрадований до Росії з Іспанії, де переховувався, найближчим часом.

Один з обвинувачених у справі про пожежу в клубі "Хромая лошадь" в Пермі Костянтин Мрихін буде екстрадований до Росії з Іспанії найближчим часом.

Мрихін є одним із співзасновників і комерційним директором клубу. Його кримінальну справу виділено в окреме провадження.

Пожежа у пермському нічному клубі " Хромая лошадь" сталася 4 грудня 2009 року. У цей момент в клубі знаходилися декілька сотень відвідувачів, що відзначали 8-річчя закладу. 156 людей загинули від отруєння продуктами горіння та чадним газом, а також від опіків. Здоров'ю ще 64 людей було завдано шкоди.

Причиною загоряння, за версією слідства, стало неакуратне поводження з піротехнікою і грубе порушення правил пожежної безпеки у приміщенні клубу. Зокрема, в обробці приміщення були використані легкозаймисті матеріали, а також пластик, який при нагріванні почав виділяти отруйні речовини.

Справа Мрихіна, який спочатку розглядався слідством як свідок, була виділена в окреме провадження. Однак після переходу зі свідків у обвинувачені Мрихін покинув Росію і зник у Барселоні.

Читайте також:

Головний обвинувачений у пожежі в "Хромой лошади" запевняє, що смертельно хворий

В Іспанії спіймали втікача-директора "Хромой лошади"

Другу обвинувачену у справі про пожежу у пермському клубі випустили з СІЗО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: