Іван Охлобистін йде в президенти Росії

Знаменитий російський актор, в минулому - священик Іван Охлобистін, висуватиме свою кандидатуру на виборах президента РФ.

Знаменитий російський актор та режисер Іван Охлобистін заявив про намір брати участь у виборах президента Росії в 2012 році.

"Я буду балотуватися в президенти Російської Федерації. Це правда, це абсолютно серйозно", - запевнив він.

Як виборчу програму Охлобистін представить філософсько-ідеологічний концепт. За його словами, такого концепту не вистачає, "щоб ми могли стати нацією".

"Я б не наважився вступити в цю складну, здебільшого негарну гру, без сформованої позиції", - підкреслив майбутній політик.

За словами Охлобистіна, щоб займатися політикою йому необхідно "хоча б мовчазне схвалення церкви". Актор сподівається, що благословення буде отримано.

На які кошти Охлобистін проводитиме президентську кампанію, він поки не знає. "Мені здається, коли пропонується щось цікаве, це має з волі Божої вирішуватися державою", - уточнив він.

Донедавна Охлобистін був священиком, але потім попросив звільнити його від служіння і повернувся в кіно. Зараз одним з найпопулярнішим телесеріалів стали "Інтерни", головну роль у стрічці виконує Охлобистін.

У 1990-х роках Охлобистін був відомий як автор сценаріїв кінофільмів і автор журналу "Столиця". Він сам знімався у десятках фільмів, зокрема "8 з половиною доларів", "Цар", "Даун Хаус".

Охлобистін є батьком шістьох дітей.

Читайте також:

В Росії створюється рух "наХ-наХ: Голосуй проти всіх"

КПРФ створила "Народне ополчення" і висунула Зюганова у президенти

Путін знає ім'я наступного президента Росії - "Вам сподобається!"

У Росії з'явилась дівоча "Армія Путіна", яка закликає "рвати за нього" (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: