Кадиров на Дні міста Грозного послухав Ванессу Мей та Софію Ротару

В урочистостях брали участь зірки Голівуду - прилетіли бельгійський актор і майстер бойових мистецтв Жан-Клод Ван Дамм і акторка Гіларі Суонк.

У столиці Чечні - Грозному в середу 5 жовтня з розмахом відзначили день міста, який співпав з 35-річчям лідера республіки Рамзана Кадирова.

Нагадаємо, відзначати свій день народження Кадиров суворо заборонив.

В урочистостях брали участь зірки Голівуду - прилетіли бельгійський актор і майстер бойових мистецтв Жан-Клод Ван Дамм і акторка Гіларі Суонк.

Також на святі виступили англійський співак Seal та скрипачка Ванесса Мей, яка за даними місцевих ЗМІ,  запросила за свою участь у концерті 500 тисяч доларів.

Прибули й російські артисти Сергій Безруков і Ігор Верник, режисер Федір Бондарчук. Зі сцени гостей вітала Софія Ротару.

Відповідаючи на запитання, звідки беруться гроші, Кадиров відповів зі сміхом: "Нам їх дає Аллах. Ми самі не знаємо, звідки вони беруться".

Концерт проходив пізно ввечері на плавучій сцені на ріці Сунжа. Місто було прикрашено портретами всміхненого Кадирова. Програму свята завершували феєрверки й лазерне шоу.

У той же день Кадиров відкрив комплекс із трьох хмарочосів, готелю й конференц-центру, розташований на березі ріки і побудований спеціально до дня міста.

За даними Держкомстату Росії, Чечня — найбільш фінансований з держбюджету суб'єкт Росії: торік дотації склали 52 мільярда рублів — 91% республіканського бюджету.

Читайте також:

Кадиров звільнить кожного, хто зробить йому подарунок на день народження

Кадиров особисто очолив спецоперацію проти бойовиків у Грозному

Рамзан Кадиров показав Олександру Ткаченку резиденцію і розповів про мир на Кавказі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: