Католицька церква вперше в історії визнала дитяче порно злочином

Вперше за всю історію Ватикан визнав зберігання і поширення дитячої порнографії канонічним злочином. За зґвалтування відлучати від церкви будуть на 20 років.

Римсько-католицька Конгрегація доктрини віри оновила основоположний документ Ватикану, в якому прописано, що саме церква вважає канонічним злочином.

Мова йде про звід Delicta Graviora, який востаннє змінювали в 2001 році.

Внесені цього разу зміни стосуються насамперед актуальних для Ватикану тем, таких як порнографія і зведення у сан жінок.

Покарання за зґвалтування і домагання збільшено з десяти до 20 років відлучення від церкви. Конгрегація особливо виписала, що чекає на тих, хто поглумився над неповнолітніми і розумово відсталими, а також вперше за весь час існування католицької церкви охарактеризувала "зберігання і поширення дитячої порнографії" як канонічний злочин.

"Якщо конкретніше, то вводяться: злочини проти віри (тобто єресь, розкольництво і відступництво), .. посягання на зведення у сан жінок, вже зафіксоване в декреті від 2007 року", - додав представник Конгрегації Федеріко Ломбарді.

Як пише італійська преса, Ватикан оновив звід правил під тиском громадськості, обуреної останніми скандалами навколо священиків-педофілів, які охопили практично весь світ.

Утім, в документі не прописано обов'язок єпископів доповідати поліцейським про злочини, які здійснюються в лоні церкви.

До свого призначення Папою Римським Конгрегацію доктрини віри очолював Йозеф Ратцингер, нинішній Бенедикт XVI.

У січні Ватикан ухвалив прецедентне рішення, погодившись судити священиків-педофілів поза лоною церкви, передоручаючи їх цивільній влади і притягаючи до кримінальної відповідальності.

Читайте також:

У Ватикані дозволено секс з 12-річними дітьми

Коханки священиків вимагають від Папи Римського скасування целібату

В Італії з'явилася перша жінка-священик

На Папу Римського подали до суду за сексуальне насильство

ВідеоКатолицька церква вперше в історії визнала дитяче порно злочином

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: