Колишній віце-прем'єр Іраку попросив суд швидше стратити його

Відповідне бажання колишній віце-прем'єр Іраку за Саддама Хусейна Тарік Азіз висловив у зв'язку з погіршенням самопочуття.

Колишній віце-прем'єр Іраку за Саддама Хусейна Тарік Азіз, засуджений судом до страти, попросив чинного іракського прем'єр-міністра Нурі аль-Малікі прискорити виконання смертного вироку.

Як повідомляється, відповідне бажання Азіз висловив у зв'язку з погіршенням самопочуття.

За словами адвоката Баді Арефа, Азіза добре годують у в'язниці, однак літня людина страждає від діабету, підвищеного артеріального тиску, виразки шлунка, а також проблем з серцем і простатою.

У січні 2010 року Тарік Азіз переніс обширний інсульт і втратив здатність говорити. Раніше з проханнями звільнити Азіза з в'язниці неодноразово зверталися родичі колишнього віце-прем'єра.

Соратник Хусейна, Тарік Азіз, християнин за віросповіданням, був засуджений до смертної кари в жовтні 2010 року за звинуваченням в умисних вбивствах і злочинах проти людяності. З проханням про помилування Азіза виступив Ватикан, Європейський Союз і ряд західних держав. Президент Іраку Джалал Талабані заявив, що не стане підписувати наказ про страту.

У квітні 2011 року суд виправдав Таріка Азіза у справі про вбивство в 1994 році одного з політичних опонентів Хусейна. Всього починаючи з березня 2009 року Азізу винесли чотири обвинувальних вироки, один з яких - смертний.

Читайте також:

Саша Барон Коен у "Диктаторі" зіграє Саддама Хусейна

Скоєно замах на суддю, який засудив Саддама Хусейна

Найближчий соратник Хусейна: Обама кидає Ірак на поталу вовкам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: