Невідомий пообіцяв вбити королеву Бельгії 21 липня

Одразу три європейські міністра, єврокомісар та королева Бельгії отримали листи з погрозами. Поліція шукає злочинців.

Королева Бельгії Фабіола отримала листа з погрозами, в якому йдеться, що її вб'ють в день національного свята 21 липня.

Лист надійшов ще 10 травня, але відомо про це стало нещодавно. Поліція дуже серйозно сприйняла попередження. За підозрою в написанні листа затримали 60-річного шотландця, який проживає в Бельгії, але потім відпустили через брак доказів.

Листи з погрозами також отримали одразу троє бельгійських міністрів та єврокомісар з питань гуманітарної допомоги. Але, швидше за все, автори послань – різні люди.

Останньою жертвою став глава МЗС Бельгії Карел де Гюкт. Лист на його ім'я надійшов до редакції телеканалу VTM . Сам міністр в цей час перебував з офіційним візитом в Іраку.

Послання відправлене з Гента. У ньому йдеться мовиться про в'язницю Гуантанамо, після чого слідує довгий потік образ. Минулого тижня де Гюкт під час зустрічі з держсекретарем США Хіларі Клінтон оголосив про готовність Бельгії прийняти деяких в'язнів Гуантанамо.

Пошуки автора листа здійснює антитерористичне управління Бельгії.

"Як тільки ми отримаємо перші результати (аналізу листа), ми вживемо необхідних заходів", - пообіцяв міністр внутрішніх справ Гідо де Падт.

Послання з погрозами також отримав міністр фінансів Бельгії Дідьє Рейндерс, міністр з питань міграційної політики Аннемі Туртелбоом і єврокомісар з питань розвитку і гуманітарної допомоги Луї Мішель.

Так, міністр фінансів отримує десятки електронних листів з початку травня. "Турбує те, що це повторюється. І потім, враховуючи кількість листів, що надійшли, можна безумовно говорити про погрози", - поділився він з журналістами.

Єврокомісар також заявив, що "майже постійно" отримує погрози у зв'язку з своєю діяльністю в Конго.

Міністр з питань міграції Аннемі Туртелбоом стала жертвою електронного листа ще у вересні 2008 року: автор погрожував убити її двох дочок, якщо та не вирішить питання з нелегальними мігрантами.

Читайте також:

Замах на королеву Нідерландів: загинуло шестеро людей

Саркозі погрожують: він одержав листа одразу з двома кулями

Обама отримав конверт з кров'ю ВІЛ-інфікованого

Арбітру матчу "Челсі" - "Барселона" погрожували вбивством

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: