Мільйони людей приїхали до Риму на беатифікацію Іоанна Павла II

Уже більше трьох мільйонів людей приїхало до Риму, щоб стати свідками беатифікації Іоанна Павла II. Найбільше серед них поляків.

У Римі готуються до беатифікації Іоанна Павла II. Мільйони людей з усього світу штурмують місто. Папу-поляка вже у неділю назвуть блаженним, і це головний крок до його канонізації.

Труну Кароля Войтили вже перенесли із гроту під Собором святого Петра до катакомб. 1 травня його піднімуть до вівтаря, і всі вірні зможуть йому вклонитися.

Вірних приїхало уже більше трьох мільйонів. Вони продають і купляють сувеніри і розповідають про дива, пов'язані з Папою

Людей уже попередили: зайняти своє місце на даху базиліки Святого Петра у неділю можна буде о 4 ранку. Пізніше пройти через натовп буде нереально.

Колони Собору, у катакомбах якого спочиває Папа, завісили гігантським плакатом: напис означає "Відчиніть двері для Христа".

До речі, польські ЗМІ повідомляють, що Ватикан підписав контракт із впливовою мультимедійною компанією. І це буде перша в історії беатифікація, яку знімуть і розповсюдять у три де форматі.

1 травня в Римі чекають понад 60 офіційних делегацій із різних країн світу, із них - 28 голів держав і навіть королівські особи. Від України буде голова комітету у справах релігій.

Читайте також:

Кров Іоанна Павла II стала об'єктом поклоніння

Привідкрита завіса таємниці замаху на Папу Іоанна II: було три постріли

Кардинали визнали диво, яке здійснив Іоанн Павло II після смерті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: