Мільйони людей приїхали до Риму на беатифікацію Іоанна Павла II

Уже більше трьох мільйонів людей приїхало до Риму, щоб стати свідками беатифікації Іоанна Павла II. Найбільше серед них поляків.

У Римі готуються до беатифікації Іоанна Павла II. Мільйони людей з усього світу штурмують місто. Папу-поляка вже у неділю назвуть блаженним, і це головний крок до його канонізації.

Труну Кароля Войтили вже перенесли із гроту під Собором святого Петра до катакомб. 1 травня його піднімуть до вівтаря, і всі вірні зможуть йому вклонитися.

Вірних приїхало уже більше трьох мільйонів. Вони продають і купляють сувеніри і розповідають про дива, пов'язані з Папою

Людей уже попередили: зайняти своє місце на даху базиліки Святого Петра у неділю можна буде о 4 ранку. Пізніше пройти через натовп буде нереально.

Колони Собору, у катакомбах якого спочиває Папа, завісили гігантським плакатом: напис означає "Відчиніть двері для Христа".

До речі, польські ЗМІ повідомляють, що Ватикан підписав контракт із впливовою мультимедійною компанією. І це буде перша в історії беатифікація, яку знімуть і розповсюдять у три де форматі.

1 травня в Римі чекають понад 60 офіційних делегацій із різних країн світу, із них - 28 голів держав і навіть королівські особи. Від України буде голова комітету у справах релігій.

Читайте також:

Кров Іоанна Павла II стала об'єктом поклоніння

Привідкрита завіса таємниці замаху на Папу Іоанна II: було три постріли

Кардинали визнали диво, яке здійснив Іоанн Павло II після смерті

ВідеоКатолицький світ завмер перед беатифікацією Івана Павла ІІ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: