Міноборони РФ спростувало повідомлення про посилення Балтійського флоту

Всі заходи з переозброєння та модернізації Балтійського флоту і інших флотів країни проводяться планово в рамках держпрограми озброєння.

Росія не має наміру проводити зміни бойового і чисельного складу Балтійського флоту, повідомляє прес-служба Міністерства оборони країни. Раніше, за інформацією представника ВМФ Росії, повідомлялося, що у зв'язку з планами Польщі щодо розміщення зенітних ракетних комплексів Patriot поблизу кордону Калінінградської області Балтійський флот буде посилено новими підводними човнами і високоточними ракетами.

За даними Міноборони Росії, всі заходи з переозброєння та модернізації Балтійського флоту і інших флотів країни проводяться планово в рамках держпрограми озброєння.

20 січня 2010 повідомлялося, що Польща має намір розмістити американську військову базу і ЗРК Patriot в Моронг, а не під Варшавою, як планувалося раніше. За словами міністра оборони Польщі Богдана Кліха, країна зможе створити в Моронг найкращі умови для американських солдатів і служб технічного обслуговування. При цьому Кліх зазначив, що розгортання ЗРК Patriot в Моронг не переслідує ніяких стратегічних цілей.

Угода про розміщення ЗРК Patriot в Польщі була укладена між Вашингтоном і Варшавою 27 листопада 2009. За умовами угоди, до Польщі будуть поставляти ракетні комплекси модифікацій PAC-2 і PAC-3. На створення американської бази буде потрібно близько двох місяців. До 2012 року Польща буде отримувати навчальні версії ЗРК Patriot, а з 2013-го - бойові. Як очікується, Польща буде отримувати доступ до навчальних ЗРК Patriot на один місяць один раз на квартал.

Читайте також:

Росія посилить Балтфлот у відповідь на розміщення Patriot в Польщі

Ракети США у Польщі розмістять біля кордону з Росією

Росія занепокоєна переговорами щодо розміщення ПРО в Україні

ЧФ РФ заплатив 1,5 млн доларів боргів Севастополю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: