Мєдвєдєв відзначає 46-річчя

Мєдвєдєв є наймолодшим національним лідером за останні сто років. Крім того президент Росії входить в п'ятірку наймолодших лідерів в світі.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв у середу, 14 вересня, відзначає свій день народження.

Російському лідерові виповнюється 46 років. Мєдвєдєв є наймолодшим національним лідером Росії за останні сто років. Крім того президент Росії входить в п'ятірку наймолодших лідерів в світі. У країнах G-8 і G-20 тільки лише прем'єр Великобританії Девід Кемерон, на один рік молодший за Дмитра Мєдведєва.

Свій четвертий день народження на державному посту російський президент зустріне на роботі. Як повідомила напередодні прес-секретар президента Наталія Тімакова, у день народження Мєдвєдєв буде знаходитися в Москві, публічних заходів на середу у нього не планується. Увечері, за словами Наталії Тімакової, президент має намір відзначити цю дату в колі сім'ї та друзів.

"Це сімейне свято", - сказав Мєдвєдєв в одному з інтерв'ю, яке він дав у 2008 році, незадовго до свого першого дня народження на посаді президента. "Робота не дозволяє мені зараз багато часу приділяти рідним, і це стане хорошим приводом зібратися разом", - пояснив він.

Свої вітання президентові Росії вже направили зарубіжні керівники, перш за все з країн СНД.

Дмитро Мєдвєдєв народився 14 вересня 1965 року в Ленінграді. Він закінчив юридичний факультет Ленінградського державного університету та аспірантуру ЛГУ. У 1990-1998 роках займався викладацькою роботою в цьому ж вузі, одночасно обіймаючи посаду радника голови ленінградського Міськради та експерта Комітету із зовнішніх зв'язків мерії Санкт-Петербурга.

У віці 34 років Мєдвєдєв став заступником керівника апарату Уряду РФ, а потім заступником і першим заступником голови адміністрації Кремля. У жовтні 2003 року 38-річний Мєдвєдєв очолив адміністрацію президента РФ.

Через два роки Дмитро Мєдвєдєв став першим заступником голови уряду. У березні 2008 року у віці 42 років він був обраний президентом Росії.

Читайте також:

Запальний танець "Дмитра Мєдвєдєва" став хітом рунету

Мєдвєдєв вважає вчення Маркса екстремістським

Школяр попросив у Мєдвєдєва мільйон євро

У центрі Москви фанатки Мєдвєдєва роздягалися в обмін на пиво

ВідеоДмитру Медведєву сьогодні 46

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: