У Росії навпроти храму вивісили Христа, який показує середній палець (відео)

Антирелігійний плакат "Ісус із середнім пальцем" з'явився після Великодня біля Храму-на-Крові в Єкатеринбурзі.

У російському Єкатеринбурзі після Великодня навпроти Храму-на-Крові невідомі вандали вивісили двометрове зображення Ісуса Христа, який показує непристойний жест.

На плакаті, який ЗМІ охрестили "Ісус із середнім пальцем", було зображено Христа у чорно-білій гамі, який підносить до неба руки з виставленим середнім пальцем.

Образливе для релігійних людей зображення з'явилося рано вранці 25 квітня і провисіло там протягом чотирьох годин, поки його не зняли викликані служителями храму співробітники міліції.

Після цього з'явилася інформація, що авторів плакату шукають з метою притягнути до відповідальності за прояв екстремізму.

Тим часом в Інтернеті набув поширення відеоролик, у якому авторство "Ісуса з середнім пальцем" взяла на себе уральська арт-група "Злі", яким також приписується поява малюнка у вигляді листа конопель на світлофорах Єкатеринбурга і Челябінська, а також трафаретні зображення на тему "Вуличний канібалізм". Правоохоронці повідомили, що залучили ролик до справи.

Храм-на-Крові, навпроти якого вивісили плакат, був побудований в 2003 році на місці розстрілу сім'ї останнього російського імператора Миколи II.

Читайте також:

Популярність Сталіна в Росії стрімко зростає

Проповідник зі США призначив кінець світу на 18 годину 21 травня

Розшифровані таємні тексти про останні роки життя Ісуса Христа

20-метрову статую Христа в США знищила блискавка (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: